Ürünler

Plastik uzmanları için elyaf takviyeleri


No match found. Please adjust your filter.

Entegre dış cephe sıvası

LAMILUX TextureWall


Applications

LAMILUX TextureWall, kompozit malzemelerin mükemmel mekanik özelliklerini göze de hitap eden ve oldukça dayanıklı bir dış cephe sıva yüzeyi ile ilk kez birleştiren cam elyaf ile güçlendirilmiş bir laminattır.

LAMILUX HG4000 mit AntiBac

Bakteriden arınmış yüzeyler

LAMILUX AntiBac


Applications

LAMILUX AntiBac, birçok yaşam alanında küresel hijyen standartlarını sürdürülebilir bir şekilde artırabilen ve riskleri en aza indirgeyebilen oldukça etkili ve dayanıklı bir ek değerdir.

Çok yönlü klasikler

LAMILUX Super


Applications

LAMILUX Süper ürün ailesi ahenkli cam içeriğine ve iyi elyaf takviyesine sahip cam elyaf takviyeli polyester laminatlardan oluşur. Çok yönlü üniversal ürün çeşitli iç ve dış mekan uygulamaları için uygundur.

Çekici klasikler

LAMILUX HG 4000


Applications

LAMILUX HG 4000 cam elyaf takviyeli plastiklerin avantajlarını boyalı alüminyum görünümü ile birleştirmektedir. Üst düzey görsel taleplere hitap eden pürüzsüz, parlak yüzey jelkot kaplaması sayesinde UV ışınlarına ve hava koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır.

Stabil klasik ürünler

LAMILUX Doku


Applications

Doku takviyesi mekanik dayanımı artırır, dolayısıyla boylamın daha az genleşmesine neden olur. Yüzey UV ışınlarına ve hava koşullarına karşı daha iyi dayanım ve elyaf izlerinin azaltılması için isteğe bağlı olarak jelkot ile kaplanabilir.

Yapılandırılmış yüzey

LAMILUX Embossed


Applications

Yapılandırılmış, parlak bir yüzeye, ahenkli bir cam içeriğine ve isteğe bağlı olarak UV ışınlarına ve hava koşullarına karşı dayanıklı jelkot yüzeye sahiptir. Esnek reçine sistemi sayesinde, iç ve dış uygulamalarda kolayca bükülebilir.

Akıllı zemin çözümleri

LAMILUX Composite Floor


Applications

Akıllı hafif yapılar için doku takviyeli, özel plastik ve müşteriye özel plastik üst katman bazında yenilikçi, kokusuz kompozit zemin döşemesi. Avantajlar: Ağırlık ve ham madde tasarrufu, yüksek dayanım, sağlam ve kokusuz.

Üst düzey performansa sahip yapı malzemesi

LAMILUX X-treme Carbon


Applications

Bu malzeme, elyaf takviyeli plastiklerin tüm performans potansiyelini kullanır. Mukavemet ve sertlik değerleri çoğu zaman alışılagelmiş kompozit malzemeleri kat kat aşıyor - ayrıca malzeme kullanımında ve ağırlığında önemli bir azalma görülüyor.

Kaymaz zemin kaplaması

LAMILUX Anti Slip


Applications

LAMILUX Anti Slip elyaf takviyeli plastiklerin mükemmel mekanik özelliklerini ve direncini etkili ve aşınmaya dayanıklı kaymaz bir kaplama ile birleştiren cam elyaf takviyeli bir laminattır.

Dekoratif yüzey

LAMI Graph


Applications

LAMILUX LAMI Graph, görünen tarafında yüksek kaliteli dekoratif kağıt ile süslenmiştir. Bu ürün ile avantajlı mekanik özellikler ve cam elyaf takviyeli ürünlerin direnci birleştirilerek farklı tasarımların bir kombinasyonu elde edilir.

Yenilikçi yapı malzemesi

Dış cephe panelleri


Applications

LAMILUX cephe panelleri ile farklı renklerde görsel olarak çarpıcı dış cephe uygulamaları gerçekleştirmek mümkündür. Abartılı görünüm, yaratıcı özgürlük, vandalizme karşı yüksek dayanım ve arka plan aydınlatması ile birleştirildi - örneğin perdeli ve arkası havalandırmalı dış cepheler için.

Yenilikçi kompozit malzeme

LAMILUX LAMIfoamtex


Applications

LAMIfoamtex, elyaf takviyeli plastik ve müşteriye özel yumuşak dokulu dekor bazında yenilikçi bir kompozit malzemedir. Bu üç boyutlu yapı, sınırsız tasarım olanaklarıyla iç mekan akustiğine olumlu yansıyor.

Darbeye karşı dayanıklı malzeme

LAMILUX High Impact


Applications

Yüksek elyaf içeriği ve özel reçineden oluşan hafif kombinasyon, olağanüstü darbe dayanımını ve sağlamlığı modern endüstriyel uygulamaların üst düzey talepleri için, görsel olarak hoş ve temizlemesi kolay bir yüzeyle birleştiriyor.

Yenilikçi spor laminatı

LAMILUX LAMIsport X-treme


Applications

LAMIsport X-treme kış ve yaz sporları ekipmanlarının üretiminde kullanılan yenilikçi bir kemer malzemesidir. Cam elyaf ve karbon elyaf takviyeli bu hafif yapı malzemesi ağırlık azaltma, proses verimliliği ve tasarım bakımından yeni olanaklar sunuyor.

Yapı malzemesi

LAMILUX X-treme


Applications

LAMILUX X-treme maksimum elyaf takviyesi ve aşırı viskoplastik epoksi matris reçine sistemiyle sektördeki en verimli ve darbeye karşı dayanıklı kompozit malzemedir.