LAMILUX Heinrich Strunz Grubu

Fikir zenginliği ve yaratıcı düşünme, ilk günden itibaren LAMILUX Heinrich Strunz Grubu'nun kurumsal gelişiminin itici gücü olmuştur. İnovasyon ruhunun,pazarları ve fırsatları öngörülü bir şekilde değerlendirmenin itici güç olduğu orta büyüklükte bir işletme olarak, dünya genelindeki müşterilerimiz için LAMILUX gün ışığı sistemleri ve LAMILUX kompozit malzemeler faaliyet alanlarında aktif olarak faaliyet gösteriyoruz.

Markamızın karakteristik özelliği: 60 yılı aşkın pazar ve üretici deneyimi sayesinde yüksek oranda teknik ve sektörel bilgi ve geniş bir ürün yelpazesidir. Her boyuttaki projelerde çözüm ortağı olarak kişisel görev tanımlarını esnek, verimli ve yetkin bir şekilde karşılıyoruz.

Aile tarafından yönetilen ve uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirket

Aile tarafından yönetilen bir şirketin üçüncü nesli olarak işlerimizi sorumluluk sahibi ve kurumsal şekilde yürütmekle yükümlü olduğumuzu düşünüyoruz. Bu; sağlıklı ve sağlam bir büyüme için uzun vadeli, öngörülü düşünme, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla güvene dayalı, şeffaf ilişkilere sahip olma ve doğal kaynaklarımızı bilinçli kullanma anlamına gelmektir.