Künye


LAMILUX Heinrich Strunz Holding GmbH & Co. KG
Zehstraße 2
95111 Rehau
Telefon: +49 (0) 9283 / 595 0
Faks: +49 (0) 9283 / 595 290
E-Posta: information@lamilux.de
İnternet: www.lamilux.de

Yetkili Genel Müdürler: Dr. Alexander Strunz, Dr. Heinrich Strunz, Johanna Strunz

Sicil mahkemesi: Daire
Sicili no.: HRA 106

Gelir Vergisi Kanunu madde 27a uyarınca vergi kimlik numarası: DE 132946965

Alman Medya Devlet Anlaşması'nın (MStV) 18. Madde 2. Fıkrasına göre İçerikten Sorumlu: Dr. Alexander Strunz, Dr. Heinrich Strunz, Johanna Strunz (adres yukarıdaki gibi)

Yükümlülükten muafiyet


İçerik sorumluluğu

Web site içeriğimizin büyük bir özenle oluşturulduğunu belirtmek isteriz. Bununla birlikte sağlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, eksiksizliği veya kalitesi ile ilgili herhangi bir taahhütte bulunmuyoruz. Sayfaların bazı kısımlarını veya tüm içeriğini öncesinde herhangi bir bildirimde bulunmaksızın dilediğimiz zaman değiştirme, ekleme yapma veya silme hakkını açıkça saklı tutarız.

Harici referanslar ve linkler

Web sitemizde bulunan harici web sitelerine veya yabancı içeriklere yönlendiren linklerin oluşumunda herhangi bir tasarrufumuz bulunmamaktadır. Bu içeriklerin yegane sorumlusu, harici hizmet sağlayıcısıdır. Biz bu içerikleri düzenli olarak kontrol etmiyoruz, ancak tarafımıza yasa dışı veya rahatsız edici içerikler ile ilgili bildirim iletildikten hemen sonra harici referansların / linklerin kaldırılmasını sağlıyoruz.

Telif Hakkı / Marka Hakkı

Tarafımızdan yayınlanan içerikler Alman telif hakkı / marka hakkı yasasına tabidir. İçeriklerin her türlü hakları tarafımıza veya lisans sahiplerine aittir. Bu tür içeriklerin çoğaltılması veya kullanılması, her durumda onayımıza tabidir.

AGG (Genel Eşitlik Kanunu) uygunluğu


Bu web sitesine kullanılan eril form elbette dişil form için de geçerlidir. Her iki cinsiyetin kullanımı metnin okunabilirliğini kolaylaştırmak bakımından tercih edilmemiştir.