Künye

LAMILUX Heinrich Strunz Holding GmbH & Co. KG
Zehstraße 2
95111 Rehau / Almanya
Telefon: +49 (0) 9283 / 595 0
Faks: +49 (0) 9283 / 595 290
E-Posta: information(at)lamilux.de
İnternet: www.lamilux.com.trhttp://www.lamilux.de/

Yönetim Kurulu Başkanları: Dr. Heinrich Strunz (başkan), Alexander Strunz, Dr. Dorothee Strunz, Johanna Strunz

Sicil Kurumu: Hof
Sicil numarası: HRA 106

Gelir vergisi kanunu Madde 27 a uyarınca gelir vergisi numarası: DE 132946965

Madde 55 Paragraf 2 RStV uyarınca içerikten sorumlu kişi: Dr. Heinrich Strunz (başkan), Alexander Strunz, Dr. Dorothee Strunz, Johanna Strunz (adresi yukarıdaki gibidir)

Sorumluluk muafiyeti

İçeriklere yönelik sorumluluk

İnternet sitemizdeki içeriklerin mümkün olan en büyük özen gösterilerek hazırlandığını bildirmek istiyoruz. Fakat kullanıma sunulan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, eksiksizliği veya kalitesine yönelik olarak hiçbir garanti üstlenilmemektedir. Sayfalarımızın münferit bölümlerini veya tüm içeriği önceden haber vermeksizin değiştirme, tamamlama veya silme hakkını saklı tutuyoruz.

Dışarıya verilen referanslar ve linkler

Yaptığımız teklifte başka internet sitelerine veya harici içeriklere linkler bulunursa, bu sitelerin ve içeriklerin hazırlanması konusunda hiçbir etkimiz olamayacağını bildirmek istiyoruz. Bu bağlamda, bu içeriklerden sadece bu içeriklerin harici sunucusu sorumludur. Tarafımızdan düzenli bir kontrol yapılmamaktadır, fakat yasalara aykırı veya uygunsuz içeriklerin tespit edilmesinden hemen sonra harici referansların/linklerin silinmesi için çaba sarf edeceğiz.

Telif hakkı/Ticari marka hakları

Tarafımızdan yayınlanan içerikler, Alman Telif Hakkı/Ticari Marka Hakkı yasalarına tâbidir. Kullanıma sunulan içerikler üzerindeki tüm haklar tarafımıza veya lisans sahibine aittir. Bu tür içeriklerin çoğaltılması veya kullanılması, her durumda öncelikle bizden onay alınmasını gerektirir.

AGG uygunluğu hakkında bilgi

İnternet sitesinde kullanılan erkek formu, tabi ki kadın formunu da içermektedir. Her iki cinsiyet şeklinin kullanılmasından, sadece metnin daha iyi okunması amacıyla vazgeçilmiştir.